EN | PL

Konkursy w KL FAMO

Projekt Single Photon Sources for Quantum Applications jest finansowany przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej w ramach programu Homing Plus. Przewidziane są dwa stypendia, każde o wysokości 1000 PLN miesięcznie, skierowane do studentów wyższych lat (II stopień), którzy w ciągu dwóch lat napiszą pracę magisterską w tematyce związanej z projektem. Realizacja badań związana jest także ze współpracą międzynarodową z ośrodkami m.in w Kanadzie, Indiach, Włoszech, Brazylii oraz możliwością prezentacji wyników badań na konferencjach.

Wiecej informacji w ogłoszeniu:
https://www.fizyka.umk.pl/~kolenderski/viewer.php?file=HomingPlus-SPS.pdf.

 

 


 

 

Do 18 marca 2013 trwa rekrutacja do pracy w projekcie "Polski Optyczny Zegar Atomowy". Obecnie ogłoszony jest konkurs na 1 stanowisko asystenta naukowego.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

 


 

Do 18 marca 2013 trwa rekrutacja do pracy w projekcie "Precise optical control and metrology of quantum systems" realizowanego w ramach Programu TEAM Fundacji na rzecz  Nauki Polskiej współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Obecnie poszukiwanych jest 6 studentów i 1 doktor. Na stypendystów czeka atrakcyjne wynagrodzenie. Zapraszamy do rekrutacji.

Więcej informacji można znaleźć tutaj oraz na stronie http://ocmqs.fizyka.umk.pl.

 

KONTAKT

 

Krajowe Laboratorium Fizyki Atomowej, Molekularnej i Optycznej
ADRES: ul.Grudziądzka 5/7 87-100 Toruń
TELEFON: (56) 611 3333 FAX: (56) 622 5397
E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.